ФАМІЛІІ >

Параднёныя з Лычкоўскімі

ФАМІЛІІ
У ДАПАМОГУ ДАСЬЛЕДЧЫКАМ

Як атрымаць пароль дотыка да PDF-файлаў?

ГЭРБЫ
 

БРАЛІСЯ ШЛЮБАМ
(мушчыны)

Лычкоўскі Жонка Дата
Міхал Гулідоўская-Кушля
Крыстына
1652
Язэп Рор
Яганна
1715
Казімір,
лоўчы аршанскі
Парэцкая
Алена
1727
Кастамлоцкая
Канстанцыя
1727
Уладыслаў Есьман
Тэрэза
1740
Ігнат Габрыэль Шымборская
Ганна
1750
Антон,
лоўчыц аршанскі
Якуцэвіч
Ганна
1757
Ежы Жукоўская
Тэрэза
1758
Міхал,
лоўчыц аршанскі
Сялянка
Марыяна
1759
Андрэй,
лоўчы
старадубскі
Ляшчынская
Багуміла
1763
Антон Чапліц
Францішка
1763
Давыд Сушкевіч
Зоф'я
1764
Ян Багарэвіч
Зяноўя
1769
Ян Корсак
Параска
ш.1785
Павал Чыгір
Ганна
ш.1790
Міхал Прынчынская
Яна
1791
Стах Кухлеўская
Параска
ш.1791
Язэп Беняш
Тэрэза
1792
Якуб Новік
Зоф'я
ш.1794
Ян Сасьнёнак
Хоўра
ш.1794
Базыль Шабуневіч
Францішка
1795
Ян Чыгір
Мар'яна
ш.1795
Антон Марцінкевіч
Эўфрасіньня
1798
Сухоцкая
Настасься
1821
Якуб Васюкевіч
Зоф'я
ш.1798
Андрэй Воўк
Алена
1801
Мінард Ганчаронак
Хадося
ш.1803
Пракоп Целяш
Агапа
ш.1803
Кісель
Марыя
ш.1810
Антон Лукашэвіч
Анэля
1813
Ксаверы Сасноўская
Маланьня
ш.1814
Базыль Гержадовіч
Феліцыяна
1817
Эліяш Лапа
Барбара
ш.1817
Тэафіл Шумская
Феліцыяна
ш.1818
Якуб Шпакоўская
Ганна
ш.1818
Ян Завістоўская
Тэрэза
1819
Андрэй Бяляцкая
Настуля
ш.1819
Анцып Сасноўская
Зяноўя
ш.1820
Леан Сабалеўская
Францішка
1822
Ян Семашкевіч
Яўгена
ш.1824
Лукаш Васюкевіч
Вікторыя
ш.1824
Базыль Сасноўская
Тацяна
ш.1828
Рыгор Варановіч
Праксэда
ш.1828
Андрэй Анцыпяровіч
Марыяна
ш.1829
Андрэй Ніцяеўская
Антаніна
1833
Клеафас Нацеўская
Ганна
1838
Язэп Лукашэвіч
Цыцыля
ш.1841
Антон Багрыцэвіч
Антаніна
ш.1845
Андрэй Янушэвіч
Ганна
ш.1846
Тодар Шкурдзюк
Магдалена
ш.1847
Язафат Несцяровіч
Язэфа
ш.1851
Зыгмунт Шпілеўская Агапа 1852
Юстын Глінка
Марыя
ш.1853
Адам Батышча
Маланьня
ш.1854

БРАЛІСЯ ШЛЮБАМ
(жанчыны)

Лычкоўская Муж Дата
Ганна Кацюцевіч
Францішак,
падчашы віцебскі,
ротмістар аршанскі
1733
Пляцыда Матусевіч
Міхал,
чашніковіч менскі
1740
Ганна Пачаповіч 1740
Харэвіч
Людвік
1740
Кацярына Пагоскі 1740
Кацярына Зубовіч
Антон
1740
Ізабэля Сьвянтарэцкі
Тамаш
1740
Яанна Сялянка
Рыгор,
паручнік ЯКВ
1742
Тэрэза Арцішэўскі
Язафат,
лоўчы парнаўскі,
ротмістар полацкі
1777
Агапа Сачнёнак
Амельлян
ш.1777
Хама Падаляка
Тодар
ш.1777
Аўдоцьця Гапяевец
Рыгор
ш.1779
Марфа Варановіч
Якуб
ш.1780
Акуліна Савіцкі
Ільля
ш.1787
Яўтым'я Менжыковіч
Кастусь
ш.1793
Праскоўя Ціхановіч
Павал
ш.1795
Марына Падаляка
Яўтых
ш.1796
Агапа Канавальчык
Андрэй
ш.1801
Грыпіна Падаляка
Мацей
ш.1803
Аўдоцьця Васюкевіч
Сымон
ш.1811
Аўгіньня Касьпяровіч
Саўка
ш.1819
Аксіньня Бяньчык
Стэфан
ш.1820
Тэкля Забуртэвіч
Базыль
ш.1821
Барбара Сасноўскі
Гарасім
ш.1824
Хадасевіч
Гаўрыла
ш.1829
Ганна Варановіч
Андрэй
ш.1826
Натальля Дзесюкевіч
Язэп
ш.1827
Разаля Скіндар
Ян
ш.1827
Тэкля Варановіч
Кірыл
ш.1828
Тадора Хадасевіч
Пётра
ш.1838
Параска Туміловіч
Язэп
ш.1838
Паўліна Шаціла
Франц
ш.1838
Кацярына Смыгельскі
Мацей
ш.1839
Кацярына Лукашэвіч
Базыль
ш.1841
Кацярына Дзесюкевіч
Базыль
ш.1841
Роза Казлоўскі
Ян
ш.1843
Марцэля Міцкевіч
Казімір
ш.1844
Ева Семашкевіч
Ян
ш.1846
Агапа Пукач
Ігнат
ш.1847
Ганна Аверкаў
Гаўрыла
ш.1849
Аўдоцьця Падаляка
Амельлян
1853
Тэкля Багдановіч
Ян
ш.1858
Люцыя Барэйка
Ян
1864
 
| Юры Лычкоўскі