Urzędnicy województwa mińskiego XVI-XVIII w.w. - Zeszyt 1

DO POMOCY BADACZOM

Jak otrzymać hasło dostępu do PDF plików?

HERBY
 
 
Ураднікі (пасады, тытулы) Менскага ваяводства XVI — XVIII стагоддзяў
(Біяграфічны даведнік) / Ф. Чарняўскі. - Мн.: Олдеран, 2007. - 224 с.
Выпуск І



Urzędnicy (stanowiska, tytuły) województwa mińskiego XVI — XVIII wieków
(Informator biograficzny) / F. Čarniaŭski. - Mn.: Ołderan, 2007. - 224 s.
Zeszyt І

ROZDZIAŁ 11. Stolnikowie
1. KAPOSZCZEWSKI Jury s. Bohdana
2. ANFOROWICZ Mikołaj s. Michała
3. ŻYŻEMSKI Jan s. Jana
4. ŻYŻEMSKI Aleksandr
5. MIŃKOWSKI-NAGÓRNY Krzysztof
6. DOMBROWSKI Mikołaj Kazimierz
7. ŻYŻEMSKI Jan s. Jarosza
8. KOMAR Władysław
9. KOSAKOWSKI Krzysztof s. Hieronima
10. HARABURDA Janusz
11. KOSAKOWSKI Andrzej
12. GÓRSKI Gabryel Kazimierz
13. DĘBOWSKI Piotr
14. RUDOMINA-DUSIACKI Jerzy
15. UNICHOWSKI Kazimierz Karol
16. KOŚCIEŁKOWSKI Mikołaj Kazimierz
17. WASILEWSKI Kazimierz Chwalibóg
18. GROTUSZ Antoni Wilhelm
19. WYGOWSKI Jan
20. WAŃKOWICZ Teodor Antoni
21. POPŁOŃSKI Jan Piotr s. Wilbuta
22. WOŁODKOWICZ Dominik Ałojzy
23. WOŁODKOWICZ Leon Paweł
24. BYKOWSKI Stefan
25. BYKOWSKI Florian Stanisław
26. WOŁODKOWICZ Józef
27. KŁOKOCKI Jan Józef
28. WOŁODKOWICZ Marcin
29. CHMARA Joachim
30. LICHODZIJEWSKI Krzysztof
ROZDZIAŁ 21. Łowczowie
1. BEREŚNIEWICZ Jerzy
2. POŻARYSKI Jan Paweł
3. SUCHCICKI Mikołaj
4. WIELICZKO Jan Karol
5. ZALIWSKI Aleksandr
6. POŻARYSKI Stefan
7. POŻARYSKI Adam
8. WOJNA Jury Jan
9. GALIMSKI Krzysztof
10. BUŁHAK Benedykt
11. JABŁOŃSKI Franciszek
12. NIEMIRA Hrehory
13. POMORSKI Jerzy
14. KOŚCIUSZKIEWICZ Stanisław
15. MICKIEWICZ Dawid
16. OWŁOCZYMSKI Daniel Korneli
17. KARNICKI Andrzej Benedykt
18. KARNICKI Antoni Kazimierz
19. KARNICKI Władysław
20. BYKOWSKI Marcin
21. CHMARA Adam Michał
22. KARNICKI Ignacy
23. BYKOWSKI Kazimierz
24. SULISTROWSKI Ignacy
25. BUŁHAK Jan
26. CHMARA Adam Michał
27. BORZECKI Antoni
28. ODACHOWSKI Stanisław
29. KASTROWICKI Kazimierz
30. PAWLIKOWSKI Jan
31. RATYŃSKI Felician
32. PROSZYŃSKI Felician
33. JASIŃSKI Kazimierz
34. WAŃKOWICZ Tadeusz Kazimierz
35. BUŁHAK Stanisław
36. DWORZECKI Józef
37. MALCHER-SZYMONOWSKI
38. MYŚLICKI Ambroży
39. OBORSKI Franciszek
40. BOHDANOWICZ Tadeusz
41. WORONIEC Tadeusz
42. KOROLKO-BOBROWSKI Franciszek Mikołaj
43. BOHUSZEWICZ-MIŃKOWSKI Stanisław

ROZDZIAŁ 29. Strukczaszowie
1. TRUSKOWSKI Ignacy
2. MARTYNOWSKI Andrzej Antoni

Tłumaczenie J. Łyczkowskiego
| |